Чемпіонат Європи зі стрибків у воду. День сьомий

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду. День сьомий

Дивіться 18 червня о 16:30

Підходить до завершення чемпіонат Європи зі стрибків у воду, який цьогоріч проходить у Києві. Українська збірна здобула в змаганнях 7 медалей, з яких 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові.

У перший день турніру українські спортсмени Олександр Горшковозов та Вікторія Кесарь стали срібними призерами в командних змаганнях. Друге срібло на домашньому чемпіонаті у міксті на трьохметровому трампліні здобув український дует - Вікторія Кесарь та Станіслав Оліферчик. Бронзу в змаганнях у синхронних стрибках з десятиметрової вишки виборов юний дует - Валерія Люлько та Софія Лискун. Ці нагороди стали для дівчат першими медалями їхньої кар’єри на дорослому чемпіонаті Єврпопи.

Четверту нагороду для збірної України приніс бронзовий призер Олімпійських ігор Ілля Кваша, який у стрибках з 1-метрового трампліну здобув золоту медаль.

П’яту нагороду для нашої збірної загалом і зокрема другу золоту медаль на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду приніс дует - Максим Долгов та Олександр Горшковозов. Хлопці у синхронних стрибках з десятиметрової вишки посіли найвищу сходинку.

Третю золоту медаль українській збірній принесла спортсменка Анна Письменська. А ще одну бронзу здобула Анастасія Недобіга. Дівчата вибороли нагороди у стрибках з 3-метрового трампліну.

Сьогодні о 16:30 дивіться фінал змагань у синхронних стрибках з трьохметрової висоти серед жінок.

О 18:00 відбудеться фінал серед чоловіків у стрибках з десятиметрової висоти.

Стежте за ходом чемпіонату Європи зі стрибків у воду на UA:Перший.Фото - Національний олімпійський комітет України.