Роман Насіров може постати перед британським судом

Пʼятниця, 16 черв. 2017  22:05


Правоохоронці перевіряють чи не порушував закон у Сполученому королівстві відсторонений голова Фіскальної служби. Про це у Facebook повідомляє посольство Британії в Україні у відповідь на рішення Солом’янського райсуду Києва. Там відхилили докази проти Насірова, які надало представництво Британії в Україні.

Водночас у прес-службі посольства уточнили, що британська Національна агенція боротьби зі злочинністю співпрацює з українськими правоохоронцями. Однак у Нацбюро боротьби з корупцією та у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі цю заяву поки що не коментують. Мовчать і адвокати Насірова.

8 березня Солом’янський райсуд Києва заарештував голову Фіскальної служби на 60 діб з можливістю внесення застави у 100 мільйонів гривень. За тиждень тесть і дружина Насірова заставу внесли. Чиновника підозрюють в тому, що у 2015-16-му роках він незаконно надавав розстрочки фірмам, кінцевим власником яких є колишній нардеп-утікач Олександр Онищенко. Слідство встановило, що Насіров крім українського має ще й британське громадянство. Хоча сам він це спростовує.Інші новини